Përjashtohet nga grupi parlamentar  i PS-sëSaimir Tahiri 

Përjashtohet nga grupi parlamentar  i PS-sëSaimir Tahiri 

113
SHPËRNDAJE

Saimir Tahiri nuk do të jetë deputet i Partisë Socialiste deri në përfundim të hetimeve për të. Këtë e ka thënë kryeministri Edi Rama në fund të mbledhjes së grupit parlamentar të PS.

“Tahiri do të jetë një njeri i lirë dhe një deputet i lirë, jashtë forumit të Partisë Socialiste dhe jashtë grupit parlamentar të Partisë Socialiste”, tha në fund të fjalës së tij, Edi Rama.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.