Perfundojne negociatat në presidencë mes krerëve të mazhorancës dhe opozitës.

Perfundojne negociatat në presidencë mes krerëve të mazhorancës dhe opozitës.

79
SHPËRNDAJE

Ka përfunduar tryeza në presidencës mes krerëve të mazhorancës dhe opozitës.
Takimi mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës nisi në orën 10:15 minuta, ndërsa ka zgjatur më shumë se 3 orë.
Tryeza e negociatave është negociuar nga Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani.
I pari nga selia e Presidencës është larguar kryeministri Edi Rama i cili bashkë me Gramoz Ruçin janë larguar në këmbë.
Ndërsa kreu i PD-së Lulzim Basha dhe Edi Paloka kanë qëndruar më tepër në selinë e Presidencës së bashku me presidentin Bujar Nishani.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.