PD Fier:Te Henen ne rruge dhe shesh edhe ne FIER

PD Fier:Te Henen ne rruge dhe shesh edhe ne FIER

119
SHPËRNDAJE

Nuk do te largohemi nga cadra por do te kembengulim per zgjedhje te lira e te ndershme. Nga e hena do te dalim ne sheshe dhe rruge, ndaj ftojme te gjithe qytetaret te behen pjese e marshimit te partise demokratike. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.