PD dorëzon listën përfundimtare te kandidateve në KQZ

PD dorëzon listën përfundimtare te kandidateve në KQZ

60
SHPËRNDAJE

Partia Demokratike ka dorëzuar në afatin e përcaktuar nga KQZ listën përfundimtare të kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 qershorit, të cilat pritet të miratohen sot nga Komisioni.
Në orën 10:00 pritet të hidhet shorti në KQZ për fletën e votimit.
Në mbledhjen e zhvilluar dje nga KQZ, u vunë re mangësi në dokumentacion, ndërsa anëtarët me unanimitet pranuan një afat të dytë duke e cilësuar dhe përfundimtar.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.