Meta publikon listat e kandidatëve të LSI për Tiranën: 

Meta publikon listat e kandidatëve të LSI për Tiranën: 

102
SHPËRNDAJE

TIRANE- Kreu i LSI ende në detyrë, Ilir Meta në një dalje publike nga selia e forcës që drejton bëri të ditur emrat e kandidatëve për deputetë që do të garojnë për zgjedhjet e 18 qershorit.

Meta pohohi se ne vend te tij do garoje Luan Rama në Tirane.
 

“Sikurse u bë e ditur sot paradite, ka qenë përgjegjësia ime si kryetar i LSI për të drejtuar procesin e përgatitjeve për zgjedhje dhe njëkohësisht dhe listave të kandidatëve për deputet të LSI në zgjedhjet e ardhme, pas mbledhjes së Kryesisë, kam kënaqësinë që tju bëjë të ditur listën e kandidatëve dhe kandidatëve të LSI për qarkun e Tiranës.”, tha ai.
Lista e kandidatëve të LSI-së në Tiranë
Klajda Gjosha – Ministre e Integrimit

Kejdi Mehmetaj – Nënkryetare e LSI

Floida Kërpaçi – Kryetare e LRI

Endrit Braimllari – Sekretar i Përgjithsëm i LSI

Luan Rama – Kreu i Grupit parlamentar i LSI

Klevi Pojana

Ardi Çela

Erjona Xhixha – anëtare në këshillin

Ylli Shehu – deputet

Edmond Rushi

Ralf Gjoni

Rea Potani

Adela Karapici

Petri Vargo

Dejana Kallogjerovic

Anxhela Poçi

Muharrem Berisha

Ana Azizaj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.