Kuvendi ka rrëzuar kërkesën e prokurorisë për heqjen e imunitetit Saimir Tahirit

Kuvendi ka rrëzuar kërkesën e prokurorisë për heqjen e imunitetit Saimir Tahirit

58
SHPËRNDAJE

Kuvendi ka rrëzuar kërkesën e prokurorisë për heqjen e imunitetit dhe arrestimin e deputetit Saimir Tahiri. Me 75 vota pro e 60 kundër, kuvendi miratoi hetimin e Saimir Tahirit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.