Karnavalet ne Fier (video)

Karnavalet ne Fier (video)

68
SHPËRNDAJE

Sot mbasdite ne pedonalen e Xhamise eshte zhvilluar karnavalja e kopshteve publike dhe jo publike te qytetit. Me shume se 20 kopshte kane gjalleruar kete pedonale me ngjyra dhe personazhe te famshme te femijeve.

Me poshte mund te shikoni kete atmosfere te pasqyruar nepermjet fotove dhe videove.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.