Ja kush eshte Prefekti i ri i Qarkut Fier dhe ne 12...

Ja kush eshte Prefekti i ri i Qarkut Fier dhe ne 12 Qarqe

1025
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama, pas shkarkimit të 12 perfektëve në të gjithë vendin, ka dalë para mediave ku ka prezantuar 12 prefektët e rinj.

Rama tha se përzgjedhja e 12 perfektëve është bërë pas nja analize të gjatë të institucioneve ndër vite.
Ja kush janë prefektët e rinj:
Prefekti i Kukësit-Zenel Kuçana
Prefekti i Dibrës-Veledin Shehu
Prefekti i Shkodrës-Çesk Millja
Prefekti i Lezhës-Gjergj Prendi
Prefekti i Elbasanit-Nasip Malaj
Prefekti i Fierit-Baki Bala
Prefekti i Vlorës-Flamur Mamo
Prefekti i Korçës-Dhori Spirollari
Prefekti i Gjirokastrës-Astrit Aliaj
Prefektja e Tiranës-Suzana Irollari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.