Dy kryeministrat Shqiptare perplasen mes tyre/Haradinaj ‘debon’ Ramën nga Kosova

Dy kryeministrat Shqiptare perplasen mes tyre/Haradinaj ‘debon’ Ramën nga Kosova

48
SHPËRNDAJE

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shkuar një natë para pavarësisë në Prishtine tek ushtari i tij mediatik Baton Haxhiu, për të përçarë kosovarët dhe shqiptarët.

Por i rrufeshem ka qenë reagimi i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj në një status në Facebook duke nenkuptuar “perzenie”te Edi Ramën nga Prishtina.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.