Aksidentoi çiftin dhe foshnjën 3-muajshe te vijat e bardha në Tiranë, lirohet...

Aksidentoi çiftin dhe foshnjën 3-muajshe te vijat e bardha në Tiranë, lirohet autori

226
SHPËRNDAJE

Eshte lene i lire nga masa e arrwstit Ajas Sulejmani, shoferi i aksidentit që shkaktoi reagime të forta në publik, ku përplasi te vijat e bardha çiftin dhe foshnjën 3-muajshe. 

Nga masa ‘arrest me burg’ për Sulejmani iu caktua masa ‘arrest shtëpie’.Masa e arrestit nga togat e zeza të kryeqytetit pranuan kërkesën e Suljemanit për masë më të butë sigurie edhe për shkak të normalizimit të marrëdhënieve mes palëve.

S'KA KOMENTE