Aksidenti tragjik në rrugën e Arbrit,shkon në 3 numri i viktimave

Aksidenti tragjik në rrugën e Arbrit,shkon në 3 numri i viktimave

763
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Arbrit. Mesohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të urës Qeranecit.

Sakaq, drejt vendit të ngjarjes janë nisur dy ambulanca dhe një zjarrfikëse.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa paraprakisht raportohet për 3 të vdekur, dhe 3 të plagosur.Mësohet se dy prej viktimave janë identifikuar si Kujtim dhe Murat Dehari, vëllezër.

S'KA KOMENTE