Aksidenti në Qafë Muzinë, humbin jetën 2 nga pasagjerët që ranë në...

Aksidenti në Qafë Muzinë, humbin jetën 2 nga pasagjerët që ranë në greminë

370
SHPËRNDAJE

Një aksident tragjik ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastrës, te Qafa e Muzinës.

Mësohet se një furgon ka dalë nga rruga dhe ka rënë në greminë, ku dyshohet për dy të vdekur.

Nga të dhënat e para, mësohet se disa persona ndodhen ende brenda mjetit, ndërsa nuk dihet asgjë për gjendjen e tyre shëndetësore.

S'KA KOMENTE