Aksident tragjik në Kolonjë,Lushnje ,humbin jetën dy persona

Aksident tragjik në Kolonjë,Lushnje ,humbin jetën dy persona

901
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Kolonjë,Lushnje .Aksidenti ka ndodhur ne rrethrrotullimin e Kolonjes duke shkaktuar vdekjen e dy personave.Sipas informacioneve te para mesohet se nje automjet ka humbur kontrollin mbi nje ure dhe ka rene ne nje kanal. Per pasoje kane humbur jeten dy persona te cilet mendohet se jane babe e bije. Policia ndodhet ne vendngjarje

{“subsource”:”done_button”,”uid”:”C6C7137F-1D53-4894-ACA2-8D3CDDB4F573_1620993810968″,”source”:”other”,”origin”:”gallery”,”source_sid”:”C6C7137F-1D53-4894-ACA2-8D3CDDB4F573_1620993810988″}

S'KA KOMENTE