Aksident ne rrugen Fier-Seman

Aksident ne rrugen Fier-Seman

7800
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur para pak minutash ne aksin rrugor Fier -Seman . Aksidenti ka ndodhur ne vendin e quajtur “Ferme Clirimi”. Nje makine ka perfunduar ne kanal nderkohe qe nje tjeter jashte rruge. Ende nuk dihet nese ka viktima apo te lenduar ndersa ne vendngjarje kane shkuar ambulanca dhe policia e shtetit. Pritet informacioni zyrtar i policise Fier….

S'KA KOMENTE