Aksident ne Roskovec, plagoset shoferi dhe nje 16 vjecare

Aksident ne Roskovec, plagoset shoferi dhe nje 16 vjecare

2940
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 07:30, në fshatin Suk, Fier, shtetasi I. B., 24 vjeç, banues në Berat ,duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe pasagjerja 16 vjeçe, banuese në Berat, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE