Aksident ne qender te FIERIT, makina perplas dy femije dhe largohet nga...

Aksident ne qender te FIERIT, makina perplas dy femije dhe largohet nga vendngjarja

4708
SHPËRNDAJE

Nje aksident sapo ka ndodhur ne qender te Fierit. Nje automjet ka perplasur ne rruge dy femije qe shoqeroheshin nga nena e tyre 37 vjecare. Te dy femijet jane derguar me urgjence ne spitalin e Fierit dhe fatmiresisht kane marre lendime ne trup dhe gjymtyre dhe jane te traumatizuar por jashte rrezikut per jeten. Pas ketij aksidenti drejtuesi i mjetit eshte larguar nga vendngjarja nderkohe qe policia eshte vene ne ndjekje te tij. Aksidenti i ndodhdur kete mbremje ne Fier eshte ndjekur nga qindra kalimtare te cilet kane njoftuar edhe policine dhe urgjencen.

S'KA KOMENTE