Aksident në Qafën e Llogarasë, bllokohet trafiku

Aksident në Qafën e Llogarasë, bllokohet trafiku

709
SHPËRNDAJE

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Qafën e Llogarasë.

Nga informacionet paraprake nuk bëhet me dije për persona të lënduar.

Ndërsa për shkak të aksidentit është bllokuar trafiku dhe janë krijuar radhë të gjata makinash nga të dyja krahët e rrugës.

S'KA KOMENTE