Aksident ne mes te Fierit, perplas nje makine largohet shoferi

Aksident ne mes te Fierit, perplas nje makine largohet shoferi

5379
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur ne qender te Fierit. Nje veture e markes “Ford” ka goditur nga pas nje automjet tjeter me targa greke qe kishte qendruar ne semafor. Pas aksidentit drejtuesi qe ka shkaktuar aksidentin ka dale nga makina dhe eshte larguar nga vendngjarja . Si pasoje e aksidentit ka pasur deme materiale te renda pasi mjeti qe ka goditur makinen ka qene me shpejtesi te madhe dhe nuk e ka pare qe ka qene ndaluar ne afersi te semaforit. Ne vendngjarje ndodhet policia

S'KA KOMENTE