Aksident ne Memaliaj-Mallakaster,2 te plagosur

Aksident ne Memaliaj-Mallakaster,2 te plagosur

2348
SHPËRNDAJE

Nje aksident automobilistik eshte rregjistruar pak me pare ne aksin rrugor Memaliaj-Mallakaster. Dy persona jane plagosur si pasoje e permbysjes se mjetit

një automjet ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në mes të rrugës.

Bëhet fjalë për një mjet me ngjyrë të kuqe, ndërkohë mësohet se janë lënduar dy persona të cilët po marrin ndihmën e parë ,jashte rrugës.

Policia është nisur menjëherë në vendngjarje së bashku me grupin hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE