Aksident ne Mbrostar te Fierit, makina perplas motorin

Aksident ne Mbrostar te Fierit, makina perplas motorin

2914
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur kete mbremje ne Mbrostar te Fierit.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth 20:15, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura” shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motomjet dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar shtetasi E. S në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit të dëmtuar dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE