Aksident ne Mallakaster , perplasen dy makina

Aksident ne Mallakaster , perplasen dy makina

271
SHPËRNDAJE

Nje aksident i rende mesohef se ka ndodhur ne fshatin Fratar, Mallakaster.

Sipas njoftimeve te para mesohet se jane perplasur dy makina nje prej automjeteve i markes “Benz”

Burimet e informacionit nga vendngjarja  bejne ne dije se mund te jete nje person i vdekur dhe dy persona te plagosur

S'KA KOMENTE