Aksident ne Lgj. ’29 Nentori, Fier

Aksident ne Lgj. ’29 Nentori, Fier

1162
SHPËRNDAJE

Nje aksident sapo ka ndodhur kete mbremje ne ne lgj ’29 Nentori ‘ne Fier. Nje automjet tip ‘Benz’ ka humbur kontrollin dhe ka goditur nje tjeter mjet duke e shtytur drejt trotuarit.

Mesohet sipas kalimtareve se mjeti ka qene shpejt dhe ka humbur kontrollin duke u perplasur me automjetin tjeter qe ishte i parkuar. Si pasoj e perplasjes ka pasur vetem deme materiale

S'KA KOMENTE