Aksident ne Levan-Tepelene, mjeti del nga rruga plagoset pasagjerja

Aksident ne Levan-Tepelene, mjeti del nga rruga plagoset pasagjerja

361
SHPËRNDAJE

Fier / Informacion paraprak

Rreth orës 04:00, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në afërsi të fshatit Gorishovë, shtetasi E. B., 38 vjeç, banues në Drizë, Fier, duke drejtuar automjetin tip “Fiat”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga, është dëmtuar pasagjerja, shtetasja U. B., 68 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

S'KA KOMENTE