Aksident ne Levan-Tepelene, makina humb kontrollin dhe permbyset ne rruge

Aksident ne Levan-Tepelene, makina humb kontrollin dhe permbyset ne rruge

1833
SHPËRNDAJE

Aksident Levan Tepelene ne fshatin Kashisht.

Nje automjet per shkak te shpejtesise tej normave te lejuara ka dale nga rruga duke perfunduar ne kanalin anesor te rruges.

Shoferi udhetonte vetem dhe jane vetem deme materiale.

Policia ne vendngjarje.

S'KA KOMENTE