Aksident ne Levan-Tepelene, makina del nga rruga plagoset shoferi

Aksident ne Levan-Tepelene, makina del nga rruga plagoset shoferi

364
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 07:15, aksin rrugor Levan-Tepelenë, në fshatin Buzmadh, shtetasi M. H., 46 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar automjetin tip “Honday” ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të daljes së mjetit nga rruga.

S'KA KOMENTE