Aksident ne Levan-Tepelene, 4 te plagosur

Aksident ne Levan-Tepelene, 4 te plagosur

2907
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur kete pasdite ne aksin rrugor Levan-Tepelen. Nje automjet i markes Toyota ka humbur kontrollin dhe ka dale jashte rruge. Per pasoje jane plagosur 4 persona qe ndodheshin ne automjet te cilet jane deeguar ne spitalin Fier

Mësohet se kanë qenë banorët e zonës që i kanë dhënë ndihmën e parë të lënduarve.Automjeti drejtohej nga një femër e cila është trembur pasi i është futur në parakalim një makinë tjetër. Thirrja në urgjencë ka bërë që të nisen dy ekipe të spitalit të Fierit dhe uniformat blu.

S'KA KOMENTE