Aksident ne Levan, Fier ,makina bie ne kanal dy te plagosur

Aksident ne Levan, Fier ,makina bie ne kanal dy te plagosur

1785
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur para disa minutave ne vendin e quajtur kthesa e Qarrit ne njesine administrative Levan Fier. Nje automjet furgon ka rene ne kanal nderkohe qw mesohet se si pasoje e ketij aksidenti jane lenduar dy persona qw ndodheshin ne automjet. Ne vendngjarje kane shkuar edhe forcat zjarrfikese qe kane bere te mundur nxjerrjen e personave te lenduar nga automjeti i aksidentuar. Mendohet se shkak i ketij aksidenti ka qene mungesa e ndricimit dhe sinjalistikes .

S'KA KOMENTE