Aksident ne Kraps te Fierit, perplasen dy makina

Aksident ne Kraps te Fierit, perplasen dy makina

1697
SHPËRNDAJE

Nje aksident sapo ka ndodhur ne Kraps te Fierit. Dy makina jane perplasur me njera tjetren dhe ka te plagosur.Sipas informacioneve te para mesohet se nga aksidenti jane plagosur dy persona , te cilet jane derguar ne spitalin Fier.

Mendohet se aksidenti ka ndodhur per shkak te terrenit te rreshkitshem nga reshjet e shiut ,si dhe te pamjaftueshmerise se shikimit nga reshjet e dendura.

Ne vendngjarje kane shkuar uniformat e policise se qarkullimit rrugor nga po kryejen ekspertizen per zbarrdhjen e shkaqeve te kwtij aksidenti.

S'KA KOMENTE