Aksident ne Fier,3 makina perplasen me njera -tjetren

Aksident ne Fier,3 makina perplasen me njera -tjetren

3803
SHPËRNDAJE

Nje aksident automobilistik ka ndodhur kete pasdite ne rrugen kryesore te qytetit Fier ne lagjen “Konferenca e Pezes” .Aksidenti ka ndodhur prane shkolles se muzikes .Ne kete aksident Jane perfshire tre mjete duke u shkaktuar deme te medha materiale .Fatmiresisht nuk ka viktimaNe vendngjarje ka shkuar dhe policia rrugore e cila po normalizon edhe trafikun i levizjen e mjeteve per te mos bllokuar rrugen Ambulanca ka mare edhe dy persona me lendime te lehta jashte rrezikut per jeten

S'KA KOMENTE