Aksident ne Fier-Seman,makina perplas motorin

Aksident ne Fier-Seman,makina perplas motorin

2343
SHPËRNDAJE

Nje aksident automobilistik ka ndoddhur kete pasdite ne aksin Fier-Seman ne Ferme Clirimi. Nje automjet i markes ‘Benz’ ka perplasur mjetin motorciklet .Per pasoje drejtuesi i motorit ka marre disa lendime dhe eshte jashte rrezikut per jeten. Ky aks rrugor ne kete periudhe edhe te sezonit te plazhit ka nje incidence te rritur te aksidenteve per shkak te fluksit te larte te pushuesve drejt Semanit dhe Darzezes

S'KA KOMENTE