Aksident ne Fier-Seman, makina perplas per vdekje te moshuarin dhe largohet

Aksident ne Fier-Seman, makina perplas per vdekje te moshuarin dhe largohet

1125
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 20:55, në aksin rrugor Seman – Fier, një mjet i pa identifikuar duke lëvizur në rrugë ka aksidentuar shtetasin R.K, 66 vjeç, banues në Dermënas, i cili po lëvizte me biçikletë.

Si pasojë është dëmtuar shtetasi R.K i cili ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Fier.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punon për identifikimin e mjetit që është larguar, dokumentimin ligjor dhe sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE