Aksident ne Fier, plagoset shoferi dhe pasagjeri

Aksident ne Fier, plagoset shoferi dhe pasagjeri

5869
SHPËRNDAJE

Fier

-Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor të DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. M., 33 vjeç, banues në Levan, pasi mbrëmjen e djeshme, në Levan, duke drejtuar automjetin, ka humbur kontrollin dhe për pasojë, automjeti ka dalë nga rruga. Nga ky aksident, është dëmtuar shtetasi E. M. dhe pasagjeri në këtë automjet, shtetasi A. M., 33 vjeç, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

-Po nga këta specialistë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për një shtetas 17 vjeç, pasi është kapur nga shërbimet e Policisë, duke drejtuar automjetin, pa leje drejtimi.

Divjakë/Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Divjakë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit A. F., 58 vjeç dhe M. F., 22 vjeç, pasi shtetasi A. F. ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij, ndërsa shtetasi M. F. ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij, shtetasit A. F.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE