Aksident ne Fier, perplasen dy “Benza”

Aksident ne Fier, perplasen dy “Benza”

2899
SHPËRNDAJE

Nje aksident sapo ka ndodhur ne Fier ne lagjen ‘Sheq i madh’. Dy automjete jane perplasur ne afersi te Drejtorise se patentave .Nje prej mjeteve ka humbur kontrollit si pasoje e shpejtesise duke perplasurnje tjeter automjet dhe duke perfunduar mbi trotuar . Fatmiresisht nga ky aksident nuk ka pasur te plagosur por vetem deme materiale.

S'KA KOMENTE