Aksident ne Fier, perplasen 5 automjete

Aksident ne Fier, perplasen 5 automjete

2512
SHPËRNDAJE

Nje aksident automobilistik eshte rregjistruar pak minuta me pare ne qytetin e Fierit . 5 automjete jane perplasur ne aksin rrugor prane vendit te quajtur “Zogu i zi ne lagjen Apolonia. sipas njoftimeve nga vendngjarja nga aksidenti fatmiresisht nuk ka persona te demtuar por vetem deme materiale.Mesohet gjithashtu se nga ky aksident banoret dhe kalimtaret kane qene ne panik pasi kane degjuar zhurma te perplasjes. Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e ketij aksidenti

S'KA KOMENTE