Aksident ne Fier, perplasen 4 makina, ka te plagosur

Aksident ne Fier, perplasen 4 makina, ka te plagosur

3059
SHPËRNDAJE

Aksident masiv ne rrugen Ramiz Aranitasi ne Fier . Kater makina jane perplasur me njera tjetren .
Nje makine tip benz me targa AA821 NI i pret rrugen nje makine tjeter tip benz me targa AA710GC . Ky i fundit devijon duke kaluar nga krahu i tjeter i rruges dhe la lene te plagosur nje qytetar i cili ishte duke kaluar me biciklete.

Pamjet e aksidentit masiv ne Fier ne rrugen 'Ramiz Aranitasi'. Perplasen 4 makina.

Posted by NeoAlb on Friday, 13 September 2019

S'KA KOMENTE