Aksident ne Fier ne Sheq, makina perfundon ne trotuar

Aksident ne Fier ne Sheq, makina perfundon ne trotuar

3874
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur kete mbremje ne vendin e quajtur ‘Sheq i madh ‘ne Fier. Nje automjet ka humbur kontrollin dhe eshte ngjitur ne trotuar . Ne vendngjarje ka shkuar policia e qarkullimit nga dhe priten detaje pee shkaqet e aksidentit. Ende nuk ka njoftim per te lenduar pervec demeve materiale te automjetit

S'KA KOMENTE