Aksident ne FIER, motori perplas kembesorin

Aksident ne FIER, motori perplas kembesorin

949
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:25, në afërsi të qëndrës së qytetit Fier, shtetasi A. A., 30 vjeç, duke drejtuar motomjetin tip “Dayang” ka goditur një këmbësor, shtetasin F. M., 58 vjeç, banues në Fier.

Si pasojë e goditjes, është dëmtuar këmbësori dhe drejtuesi i motomjetit të cilët ndodhen në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE