Aksident ne Fier, makina perplaset me kamionin

Aksident ne Fier, makina perplaset me kamionin

4731
SHPËRNDAJE

Nje aksident sapo ka ndodhur ne unazen perendimore ne Fier. Aksidenti ka ndodhur prane nje karburanti.Sipas deshmimtareve ne vendngjarje drejtuesi i autovetures ka bere nje manover te gabuar duke u perplasur me kamionin . Si pasoje e perplasjes mesohet se eshte plagosur drejtuesi i autovetures i cili eshte derguar me urgjence ne spitalin e Fierit. Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe po kryen ekspertizen per te zbardhur shkaqet e ndoddhjes se ketij aksidenti

S'KA KOMENTE