Aksident ne Fier, makina perplas motorin dhe dy kembesore

Aksident ne Fier, makina perplas motorin dhe dy kembesore

2881
SHPËRNDAJE

Nje aksident sapo ka ndodhur ne aksin rrugor Fier -Kallm. Nje automjet ka perplasur nje motor dhe ky i fundit ka goditur dy kalimtare nene e bije qe po kalonin ne kete aks rrugor. Si pasoje e ketij aksidenti ka marre plage dy kembesoret te cilet jane derguar me urgjence ne spitalin e Fierit. Makina benz ka qenë autoshkollë, dhe ka tentuar që të parakalojë një motor, dhe për shkak se ka humbur drejtimin e mjetit, ka përplasur dy këmbësoret. Ne vendngjarje ka shkuar policia e cila po kryen ekspertizen per te zbardhur shkaqet e aksidentit

S'KA KOMENTE