Aksident në Fier, makina perfundon ne kanal

Aksident në Fier, makina perfundon ne kanal

3446
SHPËRNDAJE

Nje aksident sapo ka ndodhur ne aksin Levan Fier.një automjet tip “Toyota” me tre persona qe ushetonin brenda saj kanë përfunduar jashtë rruge në aksin Levan – Fier. Mesohet se nje automjet me targa greke YKT 5006, ka dalë jashtë rruge por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.Makina ka humbur kontrollin pasi ka rreshkitur nga prania e ujit nga reshjet e shiut

Ne automjet udhetonin familja me tre anëtarë qe ishte kthyer nga Greqia. (në makinë udhëtonte burri, gruaja dhe vajza e tyre)AutoMjeti  pasi ka humbur kontrollin ka përfunduar në kanalin anësor te rruges.Ne vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu dhe auto-ambulanca.

S'KA KOMENTE