Aksident ne Fier, makina bie ne kanal

Aksident ne Fier, makina bie ne kanal

7064
SHPËRNDAJE

Nje aksident sapo ka ndodhur ne Fier prane ish parkut te mallrave . Nje automjet i markes Passat eshte perplasur me nje “Benz” dhe per pasoje ka humbur kontrollin dhe ka rene ne kanal. Nga informacionet e para mesohet se nga ky aksident kane mbetur te plagosur dy persona te cilet jane derguar me urgjence ne spitalin e Fierit.Ne vendngjarje ndodhet policia e cila po kryhen ekspertizen per zbardhjen e shkaqeve te ketij aksidenti. si pasoje e ketij aksidenti eshte ngadalesuar levizja e mjeteve ne aksin Fier-Patos

S'KA KOMENTE