Aksident ne Fier- Lushnje, perplasen dy makina

Aksident ne Fier- Lushnje, perplasen dy makina

9710
SHPËRNDAJE

Nje aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta me pare ne aksin e rruges Lushnje-Fier ,tek rrethrrotullimi ViVa.

Dy automjeteve jane perplasur duke cuan ne deme te konsiderueshme materialesh.

Dyshohet shpejtesia dhe parakalimi i gabuar.

Fatmiresisht pa te lenduar rende njerez ,por vetem deme materiale.

Policia dhe ambulanca vendngjarje.

S'KA KOMENTE