Aksident ne Fier-Lushnje, makina del nga rruga vdes pasagjerja

Aksident ne Fier-Lushnje, makina del nga rruga vdes pasagjerja

632
SHPËRNDAJE
  • Informacion paraprak

Në aksin rrugor Fier-Lushnje, shtetasi B.S, 53 vjeç, duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë ka ndërruar jetë pasagjerja në mjet, shtetasja M.S, 42 vjeçe si edhe është dëmtuar vet drejtuesi i mjetit dhe shtetasja M.S, 51 vjeçe, të cilët ndodhen në Spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE