Aksident ne Cakran, permbyset makina

Aksident ne Cakran, permbyset makina

4922
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne Cakran , Fier. Nje makine ka humbur kontrollin dhe eshte permbysur jashte rruges. Mesohet se nga aksidenti ka marre plage ne gjymtyre drejtuesi i mjetit . Mesohet se aksidenti ka ndodhur si pasoje e rreshkitjes ne rruge .
Ne venngjarje ka shkuar policia dhe urgjenca e spitalit Fier.Keto dite me reshje jane teper te rrezikshme per drejtuesit e mjeteve ndaj edhe nga policia si dhe autoriteti rrugor eshte dhene njoftimi per kujdesin e shtuar gjate udhetimit

S'KA KOMENTE