Aksident ne Cakran ne Levan-Tepelene, makina permbyset ne mes te rruges

Aksident ne Cakran ne Levan-Tepelene, makina permbyset ne mes te rruges

4391
SHPËRNDAJE

Nje aksident sapo ka ndodhur ne aksin rrugor Levan-Tepelene . Aksidenti ka ndoddhur ne vendin e quajtur Cakran ku, nje automjet i markes “Honda” ka humbur kontrollin dhe eshte permbysur ne mes te rruges. Si pasoje e ketij aksidenti ka pasur te lenduar dhe deme materiale. Ne vendngjarje ka shkuar policia dhe ekspertet per te zbardhur shkaqet e aksidentit . Si pasoje e ketij aksidenti , ne kete aks rrugor eshte krijuar nje trafik ne levizjen e mjeteve

S'KA KOMENTE