Aksident ne Bypassin e Fierit, perplasen dy makina

Aksident ne Bypassin e Fierit, perplasen dy makina

3255
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:30, në bypass_in e Fierit, automjeti tip “Range Rover” me drejtues shtetasin V. H është përplasur me automjetin tip kamion me drejtues shtetasin Xh. K dhe për pasojë është dëmtuar lehtë pasagjeri në automjetin tip “Range Rover”, shtetasi H. S.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE