Aksident në aksin Memaliaj-Mallakastër, plagosen disa persona

Aksident në aksin Memaliaj-Mallakastër, plagosen disa persona

805
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur në aksin nacional Memaliaj-Mallakastër në afërsi të fshatit Qesarat.Shiu i rënë ka shkaktuar një varg përplasjesh të mjeteve në kthesen afër Qesaratit. 3 automjete janë përplasur  dhe janë plagosur lehtë personat që ndodheshin brenda tyre. Po ashtu ka pasur dëme materiale.Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit

S'KA KOMENTE