Aksident në aksin Levan-Vlorë, makina bien në kanal, ka të plagosur

Aksident në aksin Levan-Vlorë, makina bien në kanal, ka të plagosur

618
SHPËRNDAJE

Një aksident tjetër ka ndodhur ditën e sotme në aksin Levan-Vlorë, ku një automjet në të cilin udhëtonin tre persona, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal.

Burime nga policia e Vlorës bëjnë me dije se nga aksidenti kanë mbetur të plagosur një çift të moshuarish, por jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkaqeve të aksidentit.

S'KA KOMENTE