Aksident në aksin Fier – Vlorë, makina humb kontrollin dhe përfundon në...

Aksident në aksin Fier – Vlorë, makina humb kontrollin dhe përfundon në kanal

1090
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur pasditen e së enjtes në aksin Fier – Vlorë pranë fshatit Cerkovinë një makinë ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar në kanalin pranë rrugës kryesore.

Nuk dihet nëse ka pasur persona të lënduar.

S'KA KOMENTE