Aksident në aksin Fier-Vlorë, makina e policisë përfundon në kanal

Aksident në aksin Fier-Vlorë, makina e policisë përfundon në kanal

7808
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur në aksin e vjetër Vlorë-Fier në afërsi të fshatit Panaja. Një automjet i efektivëve të policisë ka dalë nga rruga pasi ka shmangur pérplasjen me një mjet tjetër.

Si pasojë e manovrimit makina e policisë ka përfunduar jashtë rrugës por pa déme për personat që ndodheshin brenda në makinë.

Një faktor që ka ndikuar gjithashtu në humbjen e kontrollit të mjetit është edhe lagështia në rrugë e cila ka bërë që automjeti i pólicisë të shmang pérplasjen me Benzin dhe të përfundojë në kanal.

S'KA KOMENTE